firma ekle

Daikin Hendek Fabrikası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 OY 5'den 5,00)
4931 Gösterim
5ADRES
2. Organize sanayi bölgesi Hendek / SAKARYA
5TELEFON
Telefon : 0264 616 27 00 / 85 (Pbx)
Faks : 0264 654 58 46
5E-POSTA
E-posta bilgisi girilmemiş
5ÜYELİK TARİHİ
05 Mart 2013

Aşağıdaki reklamın, yukarıda bulunan firmayla alakası yoktur.

firma ekle

Hendek_Daikin-Turkiye-Hakkinda

Daikin Hendek Fabrikası Adres ve iletişim bilgileri yan alanda yer almaktadır.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Daikin Türkiye’nin Hendek’te bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra, Daikin markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye altı bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir.

İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir. Daikin ile Türkiye Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir.

Split Klima Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

 

Yorumlayın


#
#
#
#
* ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur. (e-posta adresiniz gözükmeyecek)

Etiket
Kategoriler Firmalar Hendek 2.OSB
A