• : 0264 600 12 00
Sakarya Hendek Tarım Fuarı
img
Fuar

Sakarya Hendek Tarım Fuarı

Sakarya Hendek Kapalı Fuar alanında gerçekleştirilecek olan 4. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında bu yıl 10 - 13 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılacak

Sektörün önder firmalarını bir araya getirecek olan Sakarya 4. Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında, geleceğe dönük akılcı yatırımlar yaparak yeni ticari ilişkiler kurulduğuna şahit olacaksınız.

Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri sektörünün en iyi firmalarının bir arada olmasını, hızla gelişen sektörde yeni ürünlerin tanıtılmasını, hayvansal ürünlerin işlenmesine yönelik teknolojileri ihtiyacı olan işletmeler yeni ticari ilişkilerin kurulmasını, Pazar payının arttırılmasını ve geleceğe dönük akılcı yatırımların yapılacağı, Türkiye'deki sektörün en önemli isimlerinden biri olmayı hedef edinmiştir.

Seminerler ile hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörünün önde gelen kurum ve kuruluşları ile sektörün önder firmaları; son teknolojik gelişmelerini paylaşacakları seminerlerin düzenleneceği ve seçilmiş profesyonellerin yer alacağı panellerle Tarım ve Hayvancılık sektörünün sorunları masaya yatırılacak ve geçen yıldan bu yana yaşanan gelişmelerle birlikte yeni çözümler üretilmeye çalışılacaktır.

Tarım ve Hayvancılık Sektörünün gelişmesi ve verimliliğin arttırılması yolunda gerekli olan bilgi ve teknolojilerin üretici ve sektör profesyonelleri ile buluşmasını sağlamak ve yapılan çalışmaların dünya vitrininde sergilenmesine aracı olmaktır.


  • Hendek Ticaret Merkezi
  • 0
  • http://#
  • Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Kapalı Pazaryeri Yerleşkesi

Etiketler