• : 0264 600 12 00
Poyraz Tur Personel Taşımacılığı - Hendek, Sakarya

Firma Hakkında


POYRAZ TAŞIMACILIK TURZ. İNŞ. TEM. GIDA. İTH. İHR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Poyraz Taşımacılık Turz. İnş. Tem. Gıda İth. İhr. Sana. ve Tic. Ltd. Şti. firmamız 2013 yılının ilk yarısında kurulmuş olup, kuruluş amacı, personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra düğün ve özel günlerinizde konuklarınızın transfer edilmesi konusunda hizmetler sunmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olduğumuzdan geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktayız.Öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sağlayarak taşımaktayız..

Personel Taşımacılığı

Deneyimli ve güvenilir çalışan kadrosu, periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz yapılan son model araçlarla güvenli bir sekilde müsteri memnuniyeti odaklı hizmet verme gayreti içerisindedir. Hizmet sunarken zamanın öneminin de bilincindeyiz.

Gezi Tur Taşımacılığı

Seyahat ve gezi taşımacılığında sizlerin en kaliteli ve güvenlikle yolculuk yapmanızı sağlıyoruz. İsteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.

VİP Taşımacılığı

Kalite ve müşteri memnuniyeti kriterleri çerçevesinde  hizmetinize sunduğumuz araçlarımız yüksek kalite standartlarında donatılmıştır. Hizmetinizde hiçbir detayı göz ardı etmeyecek, müşterilerimize “kusursuz hizmet” sunacaklardır.

Firma Resimleri

Poyraz Tur Personel Taşımacılığı

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Sokak Görünümü
Yol Tarifi Al

Dereboğazı Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No:17 / B

Hendek / Sakarya

Mesaj Formu

QR Code