• : 0264 600 12 00
Hendek Beyaz Masa - Hendek, Sakarya

Firma Hakkında

Hendek Belediyesi Beyaz Masa Biriminin Görevleri.

Beyaz masa çözüm ekibi tarafından tasnif edilecek hizmet talepleri, hizmeti gerçekleştirecek ilgili birimlere yönlendirmektedir.

Hendek Belediyesi giriş katında bulunan ön büro , vatandaşlarımızın istekleri , şikayetlerini , sorunlarını , belediye ile ilgili talepplerini dinleyip, bunların yazılı olarak alan ve bire bir takip metoduyla çözüme kavuşturacak noktaya ulaştıracak olan Beyazamsa Birimidir.

Çözüm ekibinin bir işlevi de birimler arası koordinasyonu ve bütünlüğü sağlamak , vatandaşa hızlı ve etkin hizmet sunmaya katkı oluşturmaktır.

Beyaz Masa’ya hangi yolla olursa olsun, (telefon, mail , sosyal medya , bire bir) , gelen her istek Çözüm Merkezi’nde toplanmaktadır. Ekipmanlarımız bu dilekleri değerlendirip 24 saat içerisinde vatandaşımıza ulaşıp konu ile ilgili olumlu yada olumsuz bilgileri ulaştırmaktadır. Vatandaşlarımızı konu ile ilgili bilgi sahibi yapmaktadır.

Çözüm Merkezi içinde tüm birimlerle koordineli çalışan Beyaz Masa Rapor Hazırlık Birimi tüm ekiplerin verilerini; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değerlendirmektedir. Ortaya Çıkan Sonuçlarla ilgili birimlere ve kamuoyuna sunmak için raporlar hazırlamaktadır.

Bu ekip ayrıca kurum , imajının gereken biçimde oluşturulması için reklam hazırlama ve takip ekibini yönlendirecek verilerin hazırlanmasını sağlamaktadır.

Ayrıca çözümle görevlendirilmiş olan bu birim, tüm birimlerden gelen cevapların vatandaşa geri bildirimin yapıldığı işlemlerin ve aramaların da merkezidir.

Not : Metin Hendek Belediyesi Beyaz masa Tanıtım broşüründe yer almaktadır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

4445403
02646146171
02646146171

Harita Konum

Sokak Görünümü
Yol Tarifi Al

Cumhuriyet Alanı, Hendek Belediyesi Binası

Hendek / Sakarya

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler