• reklam@hendek.com.tr

Fotoğrafcı Melek Başkalyoncu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
854 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dereboğazı Mahallesi Ziyagökalp Caddesi No: 41 / Daire : 2 1000. Sk. (Sedaş Merkez Bina Yanı) Hendek / SAKARYA HENDEK / SAKARYA
  • TELEFON: 0 534 221 88 17
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

melek-baskalyoncu-fotografci

Doğum ve Düğün Fotoğrafçısı

Marmara’nın incisi Sakarya’nın şirin ilçesi Hendek’te doğdum.1978  Aralık  doğumluyum.Tipik bir Yay burcuyum.Özgürlüğüne düşkün,felsefeye ve varoluşa meraklı,yüreği kıpır kıpır,araştırmayı ve gezip yeni yerler keşfetmeyi ,kanatlarını açıp uçmayı seven gezgin bir ruhum.

Uzun yıllar kozmetik işletmeciliği yaptım.Büyük bir keyifti benim için o dönemler ancak son zamanlarında sabit kalmak ve kendini tekrarlıyor olma duygusu beni daha hareketli alanlarda araştırma yapmaya teşvik etti.Bu arayışın sonucunda bana fototğrafçılığın detaylarını öğreten ve ruhunu sevdiren Cihat Çavdar hocayla yollarımız kesişti,aldığım temel  ve ileri fotoğraf eğitiminin ardından ‘’EVET’’ dedim budur benim istediğim.

İçinde insan olan ve duyguları ifade eden fotoğraflar çekmek, sanatçı kimliğimi ortaya çıkarmak benim ruhuma çok iyi geldi ve Melek’lerimin fısıltısını –yüreğinin işini yapmanın verdiği coşku hayatın tüm güzelliklerini,tüm zenginliklerini sana çekecek-dinledim,her şeyi geride bırakarak fotoğrafçı olmaya karar verdim.

Fotoğrafçılığa başlarken bu kadar güzel anılar yaşayacağımın  ve bu kadar güzel insanlar tanıyacağımın farkında değildim.Yeni bir dünyaya merhaba diyen masum bebeklerin(doğum ve yenidoğan  fotoğrafları),yeni bir başlangıç yapan  çiftlerin(düğün fotoğrafları) hepsinin en güzel,en doğal ve sevgi dolu anlarını fotoğraflayıp onlar için unutulmaz kılmaya çalışıyorum ve bundan büyük bir  keyif alıyorum…

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.