• : 0264 600 12 00
Cadde Katık Döner Hendek Şubesi açıldı
img
Açılış Haberleri

Cadde Katık Döner Hendek Şubesi açıldı

Katık Döner 30. Şubesi Hendek’te hizmete açıldı. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, ilçede teşebbüste bulunan esnafları yalnız bırakmamaya özen gösteriyor.

Hendek’te yeni bir lezzet mekânı Karadeniz Manav Market girişimiyle hizmete girdi. İlerin Kardeşlere ait olan Karadeniz Manav Market tarafından dönerde ünlü marka Cadde Katık Döner’i Hendek’e kazandırdı. Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi Karadeniz Market yanında hizmete başlayan işyerinin açılışına Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ve vatandaşlar katıldı. Haftanın yedi günü açık olacak işyerinde tavuk ve et döner servis edilecek.


Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Genç girişimcilerin Katık Döner gibi bir lezzeti Hendeklilerle tanıştırması çok güzel. Hendek’e yatırım yapanları kutluyorum. Bereketli olsun, bol kazançlar diliyorum.”dedi. Katık Döner’i Hendek’e kazandıran İlerin Kardeşler “Hendek’e böylesi bir mekânı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


İlginizi Çekebilir

Etiketler