• : 0264 600 12 00
Çay Et Tanzim kasabı Hendekte açıldı
img

Çay Et Tanzim kasabı Hendekte açıldı

Hendek Yeni Mahalle'de açılan Levent Çay'a ait Et Tanzim kasabının açılışı büyük bir törenle gerçekleştirildi.

Açılışa Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 25. Dönem Milletvekili ve Eski Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Yeni Mahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Hendek Meclis Üyesi Lokman İçöz, Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve birçok davetli katıldı.


Törenin en önemli anlarından biri, açılış kurdelesinin tüm davetlilerin katılımıyla kesilmesiydi. Açılış kurdelesi, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, 25. Dönem Milletvekili ve Eski Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Yeni Mahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Hendek Meclis Üyesi Lokman İçöz ve Cumhuriyet Halk Partisi Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar tarafından kesildi.

Açılışın ardından konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, yeni açılan Et Tanzim kasabının ilçeye katkısının büyük olacağını ifade etti. Ayrıca, işletme sahibine bol ve bereketli kazançlar diledi ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Et Tanzim kasabında, kaliteli ve taze et ürünleri satışa sunulacak. Yeni işletmenin açılması, Hendek halkı tarafından büyük ilgi gördü ve bölgedeki et ihtiyacını karşılamak için önemli bir alternatif olacak.


İlginizi Çekebilir

Etiketler