• reklam@hendek.com.tr

HABER DETAYI

28 Aralık 2016 14:08

AVM Atlantis açılışı yapıldı

AVM Atlantis açılışı yapıldı

Atlantis_hendek_avm-acildi-1

AVM Atlantis açılışını yaptı

AVM Atlantis Grubu tarafından Hendek Belediyesi’nden kiralanan Hendek Gençlik Merkezi, AVM Atlantis adı altında işletmeye açıldı.

AVM Atlantis işletmesi önünde düzenlenen açılış törenine 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Terzioğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, esnaflar, İşletme sahipleri Vural Tutkun, Mustafa Çiçek ve vatandaşlar katıldı.

Atlantis_hendek_avm-acildi-2

Açılış öncesi AVM Atlantis Grubu Genel Müdürü Murat Korkmaz bir konuşma yaparak “ Hendek Belediye’nden işletmesini kiralamış olduğumuz tesisin işletme açılışını yapıyoruz. Tesiste 3D Sinema salonu, çocuk eğlence dünyası, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, bay bayan spor salonları ve kafe restoranımız ile hizmet veriyoruz. AVM Atlantis, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendine amaç edinmiştir “ Diyerek, katılımcılara teşekkür etti.

Ödüllü projeler

Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de konuşmasında “ Bugünkü açılış Gençlik Merkezi’nin açılışı değildir, Atlantis Grubunun işletmesinin açılışıdır. Hendek Gençlik Merkezi’nin açılışını hep birlikte yapacağız. Belediye Başkanlığımız döneminde Gençlik Merkezimiz Türkiye birincilik ödülü alan bir projedir. Hemen yanında bulunan Hendek Uludere Rekreasyon projesi de Türkiye birincilik ödülü almış bir projedir.  Bu tesislerimizin açılışları henüz yapılmadı, şu anda AVM Atlantis Grubunun işletmesinin açılışı yapıyoruz. İşletme sahibi arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bol ve hayırlı kazançlar diliyorum “ Dedi.


İşletmenin açılış kurdelesini, 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Terzioğlu, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, belediye meclis üyeleri ve işletme sahipleri Vural Tutkun, Mustafa Çiçek, hayırlı olsun dilekleri ile birlikte yaptı.

Açılış sonrası, Tahta Bacak, ateş dansı, trio gösterileri yapıldı. Gösterilere çocukların ilgisi yoğun oldu. Havai Fişek gösterisi ile açılış sona erdi.

Atlantis_hendek_avm-acildi

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.