• reklam@hendek.com.tr

HABER DETAYI

19 Ekim 2017 17:10

Hendek’te Yatırım Amaçlı Satılık Ultra Lüks 1 + 1 Daireler

Hendek’te Yatırım Amaçlı Satılık Ultra Lüks 1 + 1 Daireler

Gelişen Hendeğimizde mimarlık, mühendislik, proje ve inşaat yönetiminde büyük projelere imza atan, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak gören ‘ASKENT İNŞAAT’ kuruluşundan bu yana kusursuz hizmet vermek hedefi ve bilinci ile çalışmalarını sürdürdüğü projeleriyle sizlerle..

Merkezde ,Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesine 2 dakika yürüme mesafeli 1+1 dairelerden oluşan özel projemizde sona geliniyor. Yatırımcıya, öğrenciye, yeni evlilere, hayata yeni atılan gençlere ,çocuksuz emeklilere hitap eden 1+1 apart dairelerimizin 2018’in 2. Yarısında teslim edilmesi planlanıyor.

 

Projesi ,betonarmesi ,dış cephesi ve temel yalıtımı ile itinalı bir planlamayla yürütülen projemizde, eşyalı ve eşyasız seçenekleri ile son daireleri sizlere ayırdık.

 

Sizde yatırım amacıyla daire satın almak istiyorsanız buyurun gelin projemizi inceleyin.

 

Sizlerin konfor ve yatırım değerlerini oldukça tatmin edeceğini düşündüğümüz konut projemizde sizde yerinizi alın.

 

2017 Yılının ortalarında başlamış olduğumuz bu özel projemizin, tüm katların hasır betonları atılmış ve çatısı kapatılmaya başlanmıştır.

 

Projemiz hakkın da daha kapsamlı bilgi için, satış ofisimize ve devam etmekte olan şantiye alanımızda sizleri bilgilendirmek isteriz.

 

ASKent İnsaat Mimarlık – Mühendislik İnşaat

 

Firma Bilgileri

ASKENT MİMARLIK
0 264 614  24 14 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.