• reklam@hendek.com.tr
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,673 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hendek Belediyesi
  • ADRES: Cumhuriyet Alanı, Hendek Belediyesi Binası HENDEK / SAKARYA
  • TELEFON: 4445403
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Hendek Belediyesi Beyaz Masa Biriminin Görevleri.

Beyaz masa çözüm ekibi tarafından tasnif edilecek hizmet talepleri, hizmeti gerçekleştirecek ilgili birimlere yönlendirmektedir.

 

Hendek Belediyesi giriş katında bulunan ön büro , vatandaşlarımızın istekleri , şikayetlerini , sorunlarını , belediye ile ilgili talepplerini dinleyip, bunların yazılı olarak alan ve bire bir takip metoduyla çözüme kavuşturacak noktaya ulaştıracak olan Beyazamsa Birimidir.

 

Çözüm ekibinin bir işlevi de birimler arası koordinasyonu ve bütünlüğü sağlamak , vatandaşa hızlı ve etkin hizmet sunmaya katkı oluşturmaktır.

 

Beyaz Masa’ya hangi yolla olursa olsun, (telefon, mail , sosyal medya , bire bir) , gelen her istek Çözüm Merkezi’nde toplanmaktadır. Ekipmanlarımız bu dilekleri değerlendirip 24 saat içerisinde vatandaşımıza ulaşıp konu ile ilgili olumlu yada olumsuz bilgileri ulaştırmaktadır. Vatandaşlarımızı konu ile ilgili bilgi sahibi yapmaktadır.

 

Çözüm Merkezi içinde tüm birimlerle koordineli çalışan Beyaz Masa Rapor Hazırlık Birimi tüm ekiplerin verilerini; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak değerlendirmektedir. Ortaya Çıkan Sonuçlarla ilgili birimlere ve kamuoyuna sunmak için raporlar hazırlamaktadır.

 

Bu ekip ayrıca kurum , imajının gereken biçimde oluşturulması için reklam hazırlama ve takip ekibini yönlendirecek verilerin hazırlanmasını sağlamaktadır.

 

Ayrıca çözümle görevlendirilmiş olan bu birim, tüm birimlerden gelen cevapların vatandaşa geri bildirimin yapıldığı işlemlerin ve aramaların da merkezidir.

 

Not : Metin Hendek Belediyesi Beyaz masa Tanıtım broşüründe yer almaktadır.

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ayşe Afacan 3 Eylül 2019 12:25 CEVAPLA

    İyi günler benim bı arzum olacaktı acaba bizim dairenin önünden çöp arabası geçerken bizim çöpleri ge alabilir mi? Çöp atacak konteynerimiz yok ve iskân da yok. O yüzden kapının önüne atıyoruz çöplerimizi. Bize bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • Ayşe Afacan 3 Eylül 2019 17:36 CEVAPLA

    İyi günler benim bı arzum olacaktı acaba bizim dairenin önünden çöp arabası geçerken bizim çöpleri ge alabilir mi? Çöp atacak konteynerimiz yok ve iskân da yok. O yüzden kapının önüne atıyoruz çöplerimizi. Bize bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Ben yeni mahalle 2182 sokak no 20 daire 4 , 2 katta oturuyorum.