• reklam@hendek.com.tr

Hendek Tadınet Kasap

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,482 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Dereboğazı Mahallesi 502. Sokak No:38 Hendek / SAKARYA HENDEK / SAKARYA
  • TELEFON: 0264 615 00 10
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

1964 yılından bugüne dededen toruna intikal ederek gelen sucuk üretimimize, 2011 yılından itibaren Hendek Tadın Et Gıda Tarım ve Hayv. Otom. İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti olarak Sakarya’nın Hendek ilçesinde devam etmekteyiz.

Kendi çiftliğimizde Sağlık Bakanlığı izni ile veteriner hekimlerimiz gözetimi altında yetiştirdiğimiz büyük baş hayvanlarımızdan elde ettiğimiz %100 Dana eti “Tadınet” adı altında siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini esas alan kalite anlayışıyla; onların istek ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, yasal mevzuat şartlarına uygun üretim yaparak tüketici sağlığını korumak, sürekli iyileştirme ilkesi ile maksimum kalitede üretim yapmak temel ilkelerimizdir. Tüm birimler çalışmalarında çevreye duyarlı ve doğal dengeye saygılıdır.

Misyonumuz; insan sağlığına azami derecede önem veren, damak tadından ve kalitesinden ödün vermeyen, şarküteri ürünleri üreten ve satan, karlı ve rekabetçi, çalışanlarının memnuniyetini sağlayan, iyi işleyen ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.

Tadınet Et ve Et Mamülleri tarafından üretimde kullanılan tüm hammadde ve malzemeler Türk Gıda Kodeksinin müsaade ettiği miktarda olup, tüm ürünler için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan üretim izni alınmıştır. Ayrıca “Tadınet” markalı ürünlerin güvenliği hologram uygulaması ile de desteklenmiştir.

Üretimin her safhasında kendi bünyemizdeki veteriner hekimler tarafından kontrol edilen ürün yelpazemiz oldukça geniştir.

Hendek Tadın Et Gıda Tarım ve Hayv. Otom. İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti olarak tüketicimizin sağlığını ve damak tadını hep ön planda tuttuk ve “Yemeyeceğimiz Ürünü Müşteriye Satmama” düsturundan hiç ödün vermedik.

“Damak tadınız, damak tadımız; sağlığınız sağlığımızdır.”

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.