• reklam@hendek.com.tr
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,599 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Hendek Belediye Sıra Dükkanları No: 6/7 Hendek / SAKARYA HENDEK / SAKARYA
  • TELEFON: 0264 614 62 26
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Hendek Karadeniz Manavı – İlerin Market olarak kurulduğumuz yıldan beri sizlere hizmet vermekteyiz. Kuruluş amacımız müşterilerimize uygun fiyat ile kaliteli hizmet sunmaktır. Hedeflerimiz bugünü değil yıllar sonrasını düşünerek müşterilerimizin bizim ile yıllarca alışveriş yapması ve tüm halkımıza bu hizmeti ulaştırabilmektir. Müşteri memnuniyetinin farkında olarak siz müşterilerimiz için günlük taze meyve ve sebze temin etmekteyiz.

Hendek Karadeniz Manavı – İlerin Market olarak herzaman kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeli, zamanında teslim edilen ürünleri, günlük ve taze ürünleri, yılların vermiş olduğu tecrübesi ve daha birçok özelliği ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Her zaman daha ileriyi hesaplarız ve siz ve müşterilerimizin gerek ekonomik yapısı olsun gerekse sağlığı olsun tehlikeye atmadan sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Hendek Karadeniz Manavı – İlerin Market 7/24 (7 Gün 24 Saat) sizlere hizmet vermekteyiz. Biz Karadeniz Manavı – İlerin Market olarak kaliteli ve güler yüzlü hizmetin siz müşterilerimizin hak ettiğini düşünüyoruz. Bu neden ile size güler yüzlü personelimiz ile sebze ve meyvelerimizin en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. Taze ve organik meyve ve sebzelerimiz ile sizin sağlığınızı tehlikeye atmamayı kendimize ilke edindik. Siz müşterilerimizin rahatı için yıllardır hijyenik ortamda kaliteli hizmet sunmaktayız. Bizim amacımız size en uygun sebze ve meyveleri en kaliteli ve en ekonomik biçimde doğrudan size ulaştırmaktır.

 

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.