• reklam@hendek.com.tr
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,703 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osmangazi Cad. No: 39 Hendek / SAKARYA HENDEK / SAKARYA
  • TELEFON: 444 54 06
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ SAKARYA

FİRMA HAKKINDA

Mesale_Grup_hendek

Meşale grup olarak, Konut, fabrika, toplu konut, villa projelerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkemizle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için burdayız.

ADRES: BAŞPINAR MAH.OSMAN GAZİ CADDESİ NO:39/A HENDEK/SAKARYA

İLETİŞİM: 444 54 06

Meşale Grup; “İnsana yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır” felsefesiyle iş hayatına Meşale Eğitim, Turizm A.Ş unvanı ile Ankara da başlamış ve 2004 yılından sonra faaliyetlerini Sakarya’da devam ettirmektedir.  Ticari faaliyetlerine ilk olarak kreş ve anaokulu, yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu işletmeciliğiyle başlayan Meşale Grup 2005 yılından itibaren inşaat sektörüne de girerek yapmış olduğu bireysel ve toplu projeler, iş merkezleri, ticari alanlarla sektörde varlığını başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.
Meşale Grup ”Her şey İnsan İçin ” İlkesinden hareket ederek eğitim ve inşaat sektöründeki hedeflerini büyütme kararı almış ve yine hedeflediği turizm, sağlık ve sanayi sektöründe de adından söz ettirebilmek ve başarıyı yakalamak için gerekli alt yapı çalışmalarına hız vermiştir. Kurum olarak önceliklerimiz hizmet verdiğimiz her sektörde önce istihdam oluşturmak, insan merkezli kaliteli bir hizmet anlayışı ve güvenilir bir marka olmaktır.
Meşale Grup;Siz değerli paydaşlarının desteği ile eğitim, sağlık, turizm ve sanayi sektöründe hayatınıza değer katmaya devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.